Search

Biežāk uzdotie jautājumi

 1. Kāds ir minimālais pasūtījuma daudzums?
  Minimālais pasūtījums – 5 Jūsu izvēlētas preces neatkarīgi no iepakojuma izmēra (ja tiek pasūtītas mazāk kā 5 preces, tiek piemērota 3.99 € Iepakojuma maksa). (Piemērs: 2 gab Lazdu rieksti 1kg; 1 gab Sarkanās pupiņas 1kg;1 gab Grauzdiņi 0,5 kg;1 gab Kakao pulveris 1kg. Kopā: 5gb).
 2. Vai ir iespēja mainīt  preces svaru?
  Preces svaru mainīt nav iespējams, ja pie preces apraksta tiek norādīts 1kg tad tas ir mazākais daudzums kuru Jūs varat iegādāties. Ja vēlaties iegādāties 2kg, ielieciet divus iepakojumus grozā.
 3. Vai es varu izlabot pasūtījumu pēc tā apstiprināšanas?
  Gadījumā, ja jūs veicat pasūtījumu un to neesat apmaksājuši, tiek uzskatīts, ka pasūtījums nav saņemts. Šajā gadījumā Jums vienkārši ir jāveic jauns pasūtījums, jākoriģē visu nepieciešamo un jāapmaksā izvēlētās preces.
  Ja pasūtījums tika apmaksāts, veikt izmaiņas tajā diemžēl vairs nav iespējams jo tas automātiski parādās mūsu sistēmā. Pirms pasūtījuma apstiprināšanas un apmaksas, lūdzu pārbaudiet vai visa nepieciešama informācija ir norādīta korekti.
 4. Pasūtījumu veicu šodien, vai es saņemšu preces rīt?
  Pasūtījums tiek uzskatīts par saņemtu no brīža, kad Pārdevējs saņem pasūtījumu un maksājumu no Pircēja. Ja šodien veicat pasūtījumu un samaksājat par precēm, un Pārdevējs ir saņēmis maksājumu pirms 11:00, preces tiks Jums piegādātas 2 darba dienu laikā.
  Mēs piegādājam preces tikai darba dienās.
  Preču piegāde parasti ilgst līdz 2 darba dienām.
 5. Vai Jums ir arī fizisks veikals?
  Mūsu preces var iegādāties tikai interneta veikalā www.riekstijums.lv
 6. Kā tiek piegādātas preces? Vai ir iespēja atbraukt pakaļ?
  Preču piegādi veic kurjeru dienests, pasūtījuma piegādi var pasūtīt arī uz Venipak pick up punktus, laicīgi informējot mūs.
 7. Kādas ir piegādes izmaksas?
  Pasūtījuma piegādes maksa 2,49 , neatkarīgi no pasūtījuma svara vai piegādes adreses.
Reģistrējies interneta veikalā www.riekstijums.lv
Saņem labākos jaunumus
Tavi pasūtījumi
Reģistrēties
Reģistrēts lietotājs?
Aizmirsāt paroli? Lūdzu, ievadiet savu lietotājvārdu vai e-pasta adresi. Jūs saņemsiet linku paroles maiņai uz Jūsu norādīto e-pastu.
We do not share your personal details with anyone.
Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo mediju funkcijas un analizētu mūsu trafiku. Mēs arī kopīgojam informāciju par to, kā izmantojat mūsu vietni ar mūsu sociālo mediju, reklāmas un analītikas partneriem. View more
Pieņemt
0
Iepirkumu grozs